Кримінологія не криміналістика. Що вивчають кримінологи?

Що вивчає кримінологія? У чому різниця між кримінологією та криміналістикою? Лекція ознайомить із тим, як розвивалася кримінологія на Заході та які дослідницькі методи використовують кримінологи.

14 листопада у Києві відбудеться лекція політолога та кримінолога Меттью Лайта, професора Університету Торонто. Науковець розповість про розвиток науки та ознайомить авдиторію із останніми тендеціями дослідницьких методів у світі. На прикладах, професор пояснить, як вивчення кримінології різниться у Північній Америці та Європі. Частина лекції буде присвячена пострадянському простору та Україні. Не омине увагою пан Лайт також можливості для навчання, найкращі університети та курси кримінології та пов’язаних із нею дисциплін. Буде нагода продовжити бесіду з професором за кавою і печивом після лекції.

Професор Меттью Лайт (Matthew Light) навчався у Гарварді, Університеті Чикаго та Єльському Університеті. Зараз викладає в Університеті Торонто, працює у Centre for Criminology & Sociolegal Studies. Серед його дослідницьких інтересів вивчення проблем поліціювання та реформування органів правопорядку, кримінальної юстиції, міграційного контролю та корупції на пострадянському просторі. Детальніше: https://cutt.ly/CeWnSlf

Робоча мова лекції англійська. За потреби, буде можливісь запитувати російською.