Центр соціології права та кримінології

ЦСПК — це група дослідників та дослідниць, що працюють на перетині соціології, антропології, кримінології, гендерних студій та політичної науки.

Наша мета — створення майданчику для дискусії навколо емпіричних досліджень права та злочину, а також їх популяризація серед академічної та ширшої публіки.

команда

Стажерка
Єлизавета Хомовська

Цікавлюся та досліджую поліціювання протестів, реформи органів правопорядку в гібридних та авторитарних режимах, індивідуальні траєкторії у кар‘єрі поліцейських.

Дослідник
Іван Шматко

Цікавлюсь формальним та неформальним соціальним контролем та поліціюванням.

Дослідниця
Марія Соколова

Досліджую державні інституції, фокусуючись на судових та правоохоронних органах, а також процеси формування державних політик.

Дослідниця
Ірина Янковська

До основних наукових інтересів належать теми соціальної політики щодо психоактивних речовин, гендерні аспекти нарковживання та контр-культурних молодіжних практик.

Дослідниця
Дафна Рачок

Досліджую секс-роботу, споживачів наркотиків і державні політики регулювання цих сфер.

Дослідник
Роман Лексіков

Досліджую сексуальне та гендероване насильство, злочини на грунті ненависті, гендерно-сегреговані простори для чоловіків на макро- та мікросоціологічному рівнях.

Директор
Сергій Баглай

Досліджую поліцію та поліціювання, цікавлюсь соціологією права. Фокусуюсь на проблемах реформування поліції та мілітаризації органів правопорядку.

Дослідниця
Галина Герасим

Здебільшого працюю в полі death studies. Інші мої дослідницькі інтереси - поліціювання і суспільний конфлікт.

м а н і ф е с т
Ми прагнемо вивчати право не в його “внутрішній логіці”, а у практичному функціонуванні: для нас важливим є не лише те, що записано в законі, але й те, як цей текст розуміється і застосовується у нашому повсякденні.

З 2018 року ми проводимо дослідження, публікуємо матеріали та рецензії.Щоб ознайомитись з нашою місією ближче, ласкаво просимо до маніфесту.
читати
Дякуємо, що ви з нами!
Ой, лишенько! Щось пішло не так!