Центр соціології права та кримінології

ЦСПК — це група дослідників та дослідниць, що працюють на перетині соціології, антропології, кримінології, гендерних студій та політичної науки.

Наша мета — створення майданчику для дискусії навколо емпіричних досліджень права та злочину, а також їх популяризація серед академічної та ширшої публіки.

команда

Стажерка
Єлизавета Хомовська

Цікавлюся та досліджую поліціювання протестів, реформи органів правопорядку в гібридних та авторитарних режимах, індивідуальні траєкторії у кар‘єрі поліцейських.

Дослідник
Данило Чорний

Цікавлюсь формальним та неформальним соціальним контролем та поліціюванням.

Дослідниця
Ірина Янковська

До основних наукових інтересів належать теми соціальної політики щодо психоактивних речовин, гендерні аспекти нарковживання та контр-культурних молодіжних практик.

Дослідниця
Дафна Рачок

Досліджую секс-роботу, споживачів наркотиків і державні політики регулювання цих сфер.

Дослідник
Роман Лексіков

Досліджую сексуальне та гендероване насильство, злочини на грунті ненависті, гендерно-сегреговані простори для чоловіків на макро- та мікросоціологічному рівнях.

Директор
Сергій Баглай

Досліджую поліцію та поліціювання, цікавлюсь соціологією права. Фокусуюсь на проблемах реформування поліції та мілітаризації органів правопорядку.

Дослідниця
Галина Герасим

Здебільшого працюю в полі death studies. Інші мої дослідницькі інтереси - поліціювання і суспільний конфлікт.

м а н і ф е с т
Ми прагнемо вивчати право не в його “внутрішній логіці”, а у практичному функціонуванні: для нас важливим є не лише те, що записано в законі, але й те, як цей текст розуміється і застосовується у нашому повсякденні.

З 2018 року ми проводимо дослідження, публікуємо матеріали та рецензії.Щоб ознайомитись з нашою місією ближче, ласкаво просимо до маніфесту.
читати
Дякуємо, що ви з нами!
Ой, лишенько! Щось пішло не так!