Регулювання і політекономія українського ринку яйцеклітин та сурматеринства

Лекція погляне на те, як слабка регуляція ринку яйцеклітин та сурогатного материнства позначається на благополуччі донорок та сурогатних матерів.

Певний час тому Україна перетворилася на лідера в експортно-орієнтованому бізнесі донації яйцеклітин і сурогатного материнства. Це перетворення уможливили, у тому числі, законодавча незарегульованість сфери допоміжних репродуктивних технологій, низькі ціни на послуги та велика кількість молодих білошкірих жінок-донорок та сурогатних матерів.  

Лекція "Регулювання та політична економія українського ринку яйцеклітин та сурогатного материнства" погляне на те, як слабка регуляція ринку яйцеклітин та сурогатного материнства позначається на благополуччі жінок та як самі жінки, що працюють як донорки й сурогатні матері, уявляють регуляцію цієї сфери.

Поліна Власенко — докторка (PhD) антропології Університета Індіани в Блумінгтоні (США), гостьова професорка Університета Акрона в Огайо. Вивчає допоміжні репродуктивні технології. Цікавиться феміністськими дослідженнями науки та медичною антропологією.