Український суддя: професія, покликання, повсякдення | Презентація дослідження

Хто такі ці люди — українські судді? Чому вони обрали для себе цю професію, яким був їхній шлях до суддівства та як роботу судової системи ускладнила війна?
2/7/2023 19:00

Команда Центру соціології права та кримінології рада презентувати звіт нашого свіжого дослідження про українських суддів.

Запрошуємо вас 7 лютого, о 18:00 на подію Український суддя: професія, покликання, повсякдення.

Тема суддів в Україні постійно на часі. Ми часто чуємо про провал чергової суддівської реформи, постійно бачимо клікабельні заголовки про нечесних суддів, але час від часу звертаємо увагу й на новини про суддів, що пішли в ЗСУ.

То ж хто такі ці люди —українські судді? Чому вони обрали для себе цю професію, яким був їхній шлях до суддівства та як роботу судової системи ускладнила війна?

Ми запрошуємо вас долучитися до обговорення нашого розвідувального дослідження. Ми поговоримо про вплив війни на роботу суду, суддівське повсякдення та що самі судді думають про жваве суспільну дискусію про (не)доброчесність системи.

Подія відбудеться онлайн у Zoom. Для того, щоби взяти участь у події та мати змогу приєднатися до дискусії, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням.